Odalar

Ekonomi Oda

Manzara seçeneği olmayan (Atrium) 16-21 m² lik şık tasarımlı ekonomik odalarımızda konforlu ve rahat bir konaklama imkanı misafirlerimize sunulmaktadır.

Standart Oda

21-23 m² lik şık tasarımlı standart odalarında özel ve konforlu konaklama deneyimi sizi bekliyor. İstanbul un kültür, sanat, eğlence ve alışveriş merkezlerine ev sahipliği yapan tarihi yarımadaya yürüyüş mesafesinde Laleli de konaklamanın keyfini yaşamanız için her detayı sizler için düşünüldü.

Standart Üç Kişilik Oda

İmkanları genişletilmiş üç kişilik odalarımız ile rahat ve konforlu bir konaklama hizmeti alabilir, geniş ve ferah odalarımızda dinlenmenin keyfine varabilirsiniz.

Deluxe Oda

Şehir Manzaralı 23-26 m² lik, şık tasarımlı deluxe odalarında konforlu konaklama deneyimi sizi bekliyor.

Aile Odası

Geniş ve ferah ortamı, zengin imkanları ve tarihi manzarası ile benzersiz bir konaklama deneyimi sizi bekliyor. Bir tarafta Sultanahmet’ten gelen tarih kokusu diğer tarafta Fatih’in eski silueti… Siz ve sevdikleriniz için unutulmayacak bir tecrübe olacak.

4 Kişilik Aile Odası

Söğüt Otel farkı ile aileleri ağırlayabilecek, küçük müşterilerimizi de dikkate alarak dekore ettiğimiz ve imkanlarını zenginleştirdiğimiz deluxe odalarımız tam size göre. Bebek yatağı fonksiyonu ile sizi ve ailenizi memnun edeceğimizden hiçbir şüphemiz yok.