Spa

Image

Dünya standartlarında spa anlayışıyla, her şeyin incelikle tasarlandığı sakin bir atmosferde, huzurun hayat bulduğu yerdesiniz. Söğüte Otel Spa , vücudunuzu ve zihninizi dinlendirerek size yenilenmenin eşsiz hissini yaşatırken, çok çeşitli masaj uygulamalarıyla da dinçlik ve zindelik kazandırıyor. Ruhunuz ve vücudunuz doğal detoks ile mükemmel dengesine kavuşurken, uzman terapistlerimizin sihirli elleri sizleri mistik bir yolculuğa çıkarıyor.

SAUNA

Oldukça eski bir tarihe sahip olan sauna, antik bir tedavi yöntemi olarak bilinir. Faydaları da sayılamayacak kadar çoktur. Özellikle dinlendirici ve rahatlatıcı etkisi için tercih edilen sauna hizmetini otelimizde alabilir sağlıklı ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Image
Image

JAKUZİ

Bir banyo yapma aracı olarak görülse de jakuzi masaj yapma özelliği ve dinlendirici etkisiyle daha çok bir sağlıklı yaşam formülüdür. Son teknoloji ve modern mimariye sahip jakuzilerimiz ile bu hizmeti otelimiz bünyesinde alabilirsiniz.

TÜRK HAMAMI

Hamam kültürü Anadolu topraklarına has bir temizlik, sağlık ve bir yerde eğlence mekanıdır. Eski usul hamamların tükendiği ve mimari özelliklerini kaybettikleri bugünlerde otelimizin eski Türk hamamlarından faydalanabilir, nostaljik bir seyahate çıkabilirsiniz.

Image
Image

MASAJ

Rahatlama ve dinlenme araçlarından biri olan masaj yönteminin Uzak Doğu’dan Anadolu’ya kadar pek çok çeşidi bulunmaktadır. Fizik tedavi görevi gören masaj hizmetimizi profesyonel terapistler tarafından alabilir, gevşetici etkisi altında kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

Spa

Su ile gelen sağlık” anlamındaki spa hizmeti, eski Roma’dan günümüze ulaşmış bir sağlık metodudur. Stres atıcı etkisi olan spa, aromatik yağlar, profesyonel masaj teknikleri ile yapılır ve cildi güzelleştirmeyi, vücudu sakinleştirmeyi sağlar. Bu kıymetli hizmeti otelimiz bünyesinde alabilir, antik ve alternatif tıbbı kendiniz tecrübe edebilirsiniz.

Image
Image

FANTEZİ BANYOSU

Panaromik orman manzaraları, şelaleler, kayaçlar ve binlerce yıllık tarihi mağaralar sizin de dikkatinizi çeker mi? Öyleyse mağara dekoru ve doğal atmosferi ile fantezi banyomuz tam size göre. Daha önce bu kadar egzotik ve etkileyici bir banyo deneyimi yaşamadığınıza eminiz.